Hlavní výhody

Velkou výhodou biorezonanční terapie pomocí přístroje BICOM je vysoká účinnost. Abstinenční příznaky po absolvování 1 až 2 sezení se vyskytují jen výjimečně.

Klienti nemají potřebu si po hodinové terapii zapálit cigaretu. Je to šance zvlášť pro ty, kteří se svou závislostí bojují velmi dlouho.

  • Vysoká úspěšnost

  • Jednorázový zákrok eliminující potřebu kouření

  • Neinvazivní metoda bez léků

  • Bez vedlejších účinků

  • Účinný i na elektronické cigarety

Jak to funguje?

Pomocí biorezonančního přístroje BICOM je do těla pomocí elektrod vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehetu. U elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá.

Na základě tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Proces omezuje aktivitu acetylcholinových nikotinových receptorů v mozku a urychluje jejich readaptaci. Je tak potlačen nikotinový hlad a fyzická závislost (abstinenční příznaky).

Na rozdíl od běžných metod se do těla nikotin nedodává, ale pomocí přístroje BICOM se vyvádí z těla ven.

Metoda je účinná také u odstranění závislosti na elektronické cigarety.

Je metoda bezbolestná a jakou má úspěšnost?

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Sezení trvá cca 60 – 75 min. Tělo není nikdy vystaveno jakémukoliv druhu proudu.

Úspěšnost antinikotinového programu přístrojem Bicom optima je průměrně 80%.

Program se nahrává zároveň do biorezonančního čipu (prodlužuje efekt terapie) a 1 l filtrované vody (pije se po zbytek dne).

Garance

Pokud by po prvním sezení chuť na kouření nepřestala, je druhé opakované sezení nabídnuto bezplatně pro zlepšení výsledku, to však většinou není třeba.

Před a po zákroku

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat. Celý proces trvá cca 60 – 75 min, je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.

Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje.

I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.

Proto doporučujeme

  • Odstranit zbylé cigarety z dosahu

  • Odstranit popelníky, zapalovače

  • Hodně pít nealkoholické nápoje 2-3 litry denně (zvýšený přísun tekutin do těla, čímž dochází k vylučování toxických látek z těla)
  • Nezkoušet účinky antinikotinové metody se zapálenou cigaretou (vedlo by postupně zpět k návyku)

Upozornění

Pokud se rozhodnete antinikotinovou terapii podstoupit, je důležité se předem telefonicky či e-mailem objednat.

Na odvykací kúru je nutné donést poslední vlastní nedopalek cigarety, nebo náplň elektronické cigarety.

Důležité je se v den terapie vyvarovat konzumaci alkoholických a kofeinových nápojů (káva).